Author: a***蓮
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 保濕的效果很好,包裝很漂亮,淡淡的香味,成份是純天然的蘆薈
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$65.00
| Texture | Gel |
| Color | White |
| Skin Type | Dry |
| Effect | Hydrating |
| 長度 | 9.8 cm |
| 寬度 | 9.8 cm |
| 高度 | 5.4 cm |
| 淨重 | 200 g |
| SKU | sb2305195460386150 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 8361860 people said the quality is very good!
Author: a***蓮
Date:
Review: 保濕的效果很好,包裝很漂亮,淡淡的香味,成份是純天然的蘆薈
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: a***5
Date:
Review: SHEIN是很棒的購物平台
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: l***5
Date:
Review: 品質非常的好 非常的喜歡 好用會再回購
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: i***8
Date:
Review: 保湿效果: 非常得好 質地: 不會粘膩很舒服 成分: 總之不管他的包裝還是他的產品就是好用我已經是不知道第幾次買的?
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.